Kam dál?


Výbuch zdemoloval rodinný dům a celou domácnost.

Na Frýdecko-Místecku došlo ve čtvrteční podvečer k mohutnému výbuchu, který zdemoloval rodinný domek včetně zařízení domácnosti. Tlaková vlna vyrazila okna a dveře a poškodila výrazně statiku celého domu. Hasiči po příjezdu na místo museli nejprve uhasit vzniklý požár a poté i strhnout část stavby, aby se zamezilo jejímu zřícení. Vzniklá škoda byla předběžně odhadnuta na 1,5 milionu korun. V domě ani v domácnosti  v době výbuchu naštěstí nikdo nebyl a rovněž okolí bylo liduprázdné, majitelé odjeli asi dvě hodiny před incidentem. Příčina exploze se zjišťuje. Likvidátoři pojištění byly již na místě.

  Ne na všechna pojištění existuje jednoduchá kalkulačka, jednu univerzální s výpočty a možnými řešeními najdete na Kalkulačka.eu                                           

Doporučujeme navštívit další související pojišťovací aplikace, kde můžete sjednat další druhy pojištění s výhodami: od pojištění domácnosti je nejbližším souvisejícím druhem Pojištění nemovitosti. V případě, že máte pronájem bytu tak ho samozřejmě nepotřebujete. Máte-li auto, zkuste povinné ručení.

U nás získáte navíc slevu
ve výši 15%