Kam dál?


Pojištění domácnosti Genarali

 

Hlavní výhody pojištění u Generali

 

Konstrukce pojištění umožňuje „ušít“ klientovi pojištění podle jeho potřeb.

 

Domácnost s asistencí představuje komplexní řešení pojištění Vaší domácnosti včetně odpovědnosti za škodu.

 

Součástí pojištění je zdarma Domácí asistence.

 

Pojištění se uzavírá bez spoluúčasti klienta na pojistné události. V případě pojistné události dostanete nahrazenu plnou výši škody.

 

Většina věcí je pojištěna na novou cenu

 

Definice případného podpojištění je vstřícnější ke klientovi než definice ze zákona o pojistné smlouvě; v případě totální škody obdrží klient sjednanou pojistnou částku.

 

Jízdní kola jsou pojištěna bez limitu. Pokud jsou umístěna v nebytových prostorech, je možné stanovit limit dle vlastní potřeby. Jízdní kola do 5 let po jejich prvním prodeji jsou pojištěna v nové ceně.

 

Dětské kočárky a invalidní vozíky jsou pojištěny i ve společných částech budovy.

 

V případě stěhování jsou po dobu 30 dnů pojištěny oba byty.

 

Náklady na vyklizení bytu, náklady na náhradní ubytování v případě pojistné události se poskytují nad sjednanou pojistnou částku.

 

Pojištění automaticky zahrnuje rovněž škody vzniklé zásahem hasičského sboru při hašení požáru v jiném bytě.

 

Pojištěny jsou věci, které využíváte k výdělečné činnosti s limitem pojistného plnění 10.000 Kč. Tento limit můžete podle potřeby zvýšit.

 

Pojištění skla pro případ rozbití se vztahuje i na sklokeramické varné desky.

 

Sleva za bezeškodní průběh: pokud nebudete mít v pojistném roce žádnou pojistnou událost, sníží se Vám na další rok pojistné o 5 %. Ke snížení může dojít až 6x za dobu trvání pojistné smlouvy

  Ne na všechna pojištění existuje jednoduchá kalkulačka, jednu univerzální s výpočty a možnými řešeními najdete na Kalkulačka.eu                                           

Doporučujeme navštívit další související pojišťovací aplikace, kde můžete sjednat další druhy pojištění s výhodami: od pojištění domácnosti je nejbližším souvisejícím druhem Pojištění nemovitosti. V případě, že máte pronájem bytu tak ho samozřejmě nepotřebujete. Máte-li auto, zkuste povinné ručení.

U nás získáte navíc slevu
ve výši 15%