Kam dál?


Bouře si na Blanensku vyžádala jeden lidský život a škody na domácnosti.

Bouře s přívalovým deštěm, která se v sobotu 12. června přehnala ve večerních hodinách Blanenskem, si vyžádala škody na majetku domácnosti i na lidském životě.

Přímo v Blansku vyvrátil silný vítr strom, který po pádu na jeden z domů rozbil v domácnosti okna, která vlastník neměl pojištěna. Pod stromem byla pak nalezena mrtvá devětatřicetiletá žena, která se zde zřejmě schovala před bouří.

Silný vítr měl za následek také poškození vozidla Ford Tranzit, na které během jízdy od Blanska směrem k Šebrovu spadl strom. Řidič vyvázl bez zranění, pojistná škoda na vozidle je vyčíslena na 80 tisíc korun.

  Ne na všechna pojištění existuje jednoduchá kalkulačka, jednu univerzální s výpočty a možnými řešeními najdete na Kalkulačka.eu                                           

Doporučujeme navštívit další související pojišťovací aplikace, kde můžete sjednat další druhy pojištění s výhodami: od pojištění domácnosti je nejbližším souvisejícím druhem Pojištění nemovitosti. V případě, že máte pronájem bytu tak ho samozřejmě nepotřebujete. Máte-li auto, zkuste povinné ručení.

U nás získáte navíc slevu
ve výši 15%